+38 050 358 15 60
info@kort.com.ua
 1. Головна

Універсальний тенісний корт

Універсальний тенісний корт або універсальний майданчик - це ігрове поле, яке поєднує в собі від 1 до 6 видів спорту: теніс, міні-футбол, гандбол, баскетбол, волейбол і бадмінтон. Для всіх перерахованих видів спорту підходять відразу 2 види покриття: поліуретанове (гумова крихта) і штучна трава.

Універсальний корт з покриттям поліуретан
Універсальний корт з покриттям штучна трава
Виберіть тип покриття:
Універсальний корт з покриттям поліуретан
Універсальний корт з покриттям штучна трава
Універсальний корт з покриттям поліуретан
Детальніше про універсальний корт з покриттям поліуретан
Переваги, недоліки та особливості використання
Плюси:
 • Безшовність. Покриття заливається на ігровий майданчик і не має стикувальних швів, відповідно, в процесі експлуатації не почне розходитися по швах
 • Водонепроникність. Ігрове поле не пропускає вологу всередину покриття, виключаючи гниття підстави і подальшого руйнування.
 • Стійкість. Покриття не піддається впливу ультрафіолетових променів, не вигорає і не вицвітає через тривалий час.
 • Універсальність. Гумова крихта - універсальне покриття, яке можна використовувати практично для будь-якого виду спорту.
 • Безпека. З точки зору рівня безпеки, поліуретан, має дуже низький показник травматизму.
Мінуси:

Глобальних мінусів тенісний корт з поліуретановим покриттям не має, крім одного, але воно відноситься не до гравців, а до процесу побудови корту.

 • Спорудження. З технологічної точки зору укладання поліуретанового покриття вимагає відповідності безлічі зовнішніх факторів: температурний режим, рівень вологи, сонця і ін., які суттєво ускладнюють процес.

Універсальний тенісний корт з покриттям поліуретан (гумовою крихтою) - це тренувальний тип ігрового майданчика. Будівництво універсального ігрового майданчику можливо як на вулиці (на відкритому майданчику, у дворі житлового кварталу, на дачі, в спортивно-оздоровчих установах), так і в приміщенні (в спортклубах, спортзалах навчальних закладів). 

Універсальний спортивний ігровий майданчик з поліуретановим покриттям відмінно підійде для тренувань початківців, які бажають освоїти навички декількох видів спорту, а також для професійних гравців. Підходить для будь-якого віку.

Ігровий майданчик з покриттям із гумової крихти незважаючи на універсальність має технологічно складне укладання. Щоб спорудити ігрове поле з гумової крихти необхідний значний список матеріалів і укладання в такій послідовності:

 • нижній шар, основа, складається з трьох шарів: щебеню великої фракції 20-40 мм, щебеню середньої фракції 5-20 мм і вирівнюючого шару, гранвідсіву, фракцією 0-6 мм
 • поліетиленова плівка - спеціальний шар, який перешкоджає руйнуванню підстави ігрового майданчика
 • бетонна стяжка - для вирівнювання підстави
 • термошви - для запобігання потрапляння вологи в основу корту
 • поліуретан - фінальний шар

Після укладання поліуретану наноситься розмітка за допомогою фарби, встановлюється обладнання, стійки і сітки.

Універсальний корт з покриттям штучна трава
Детальніше про універсальний корт з покриттям штучна трава
Переваги, недоліки та особливості використання
Плюси:
 • М'якість. Тенісний корт зі штучною травою є одним з найбільш м'яких покриттів, знижує навантаження на опорно-руховий апарат.
 • Стійкість. Покриття не піддається впливу ультрафіолетових променів, не вигорає і не вицвітає через тривалий час.
 • Універсальність. Штучна трава - універсальне покриття, яке можна використовувати практично для будь-якого виду спорту.
 • Зчіпка. Крім гарної зчіпки поверхні з взуттям гравця, штучна трава дозволяє легко здійснювати різні повороти і легкі ковзання.
 • Зносостійкість. Дотримання рекомендацій по догляду - тенісний корт зі штучною травою буде служити довго, без дефектів поверхні і зниження якості ігрового поля.
 • Безпека. З точки зору рівня безпеки, поліуретан, має дуже низький показник травматизму.
Мінуси:
 • Шви. Штучна трава - це рулонне покриття і на ігровому полі будуть присутні стики. Правильна укладка і подальший догляд виключає можливість краю рулону перешкоджати грі.
 • Догляд. Для комфортної і частої експлуатації ігрового поля необхідно стежити за рівнем кварцового піску, особливо в зонах, які найбільше використовуються під час гри. Рекомендується досипати пісок мінімум 1 раз в сезон, при інтенсивному використанні - частіше.
 • Рослинність. Наявність піску і можливість комах проникати всередину покриття сприяє росту рослин. Комахи не приживаються через відсутність натуральних компонентів, які можна використовувати в якості їжі.

Універсальний тенісний корт з покриттям штучна трава - це тренувальний та ігровий тип майданчика. Будівництво універсального ігрового майданчику можливо як на вулиці (на відкритому майданчику, у дворі житлового кварталу, на дачі, в спортивно-оздоровчих установах), так і в приміщенні (в спортклубах, спортзалах навчальних закладів). 

Універсальний спортивний ігровий майданчик з покриттям із штучної трави відмінно підійде для тренувань початківців, які бажають освоїти навички декількох видів спорту, а також для професійних гравців. Підходить для будь-якого віку.

Тенісний корт з покриттям штучна трава не так давно увійшов в число покриттів на яких Міжнародна федерація тенісу дозволила проводити турніри і змагання. Для зведення тенісного корту з покриттям штучна трава використовують, незалежно від розміщення майданчика, на вулиці або в залі:

 • нижній шар, основа, складається з трьох куль: щебеню великої фракції 20-40 мм, щебеню середньої фракції 5-20 і вирівнюючого шару, гранвідсіву, фракцією 0-6 мм
 • поліетиленова плівка - спеціальний шар, який перешкоджає руйнуванню підстави ігрового майданчика
 • бетонна стяжка - для вирівнювання підстави
 • термошви - для запобігання потрапляння вологи в основу корту
 • штучна трава - фінальний шар

Після укладання штучної трави наноситься розмітка за допомогою фарби, встановлюється обладнання, стійки і сітки. Перед початком ігор поле засипається кварцовим піском.

Універсальний корт з покриттям штучна трава
Обладнання

Універсальний тенісний корт відноситься до тренувальних та ігрових майданчиків. Для оснащення використовується:

 • професійне обладнання (тенісні, бадмінтонні і волейбольні стійки, баскетбольні стійки з фермами і щитами, мініфутбольное і гандбольні ворота, сітки для всіх видів спорту)
 • тренувальні моделі (тенісні, бадмінтонні і волейбольні стійки, баскетбольні стійки з фермами і щитами, мініфутбольное і гандбольні ворота, сітки для всіх видів спорту)

Додатковими елементами на універсальний майданчик встановлюються кабінки для запасних гравців, стінка для одиночної гри, підпірки, а також ігрові елементи і тренажери.

Ознайомитися з каталогом обладнання та додаткових ігрових елементів можна на сторінках інтернет-магазину компанії "Спорт Світ" за посиланням: https://sportsvit.com.ua

Оснащення
Додаткове обладнання, яке можна встановити на ігровому майданчику закритого і відкритого типу.
Наші роботи

Фотогалерея робіт з побудованих спортивних майданчиків. У переліку представлені фото тенісних кортів з різноманітною конфігурацією та розташуванням, в закритих залах та на вуличних майданчиках.

Контакти

Адреса: м. Київ, вул. Бориса Гмирі 1/2, оф. 218а

Тел.:+38 050 358 15 60
Email: info@kort.com.ua