+38 050 358 15 60
info@kort.com.ua
 1. Головна

Тенісний корт з покриттям ґрунт

Тенісний корт з ґрунтовим покриттям є найповільнішим щодо темпу гри, що дозволяє гравцям грати довгі партії. Особливість корту полягає ще і в високому відскоку м'яча. Ґрунтовий корт підходить, як для новачків так і для професіоналів. Підходить як для вуличних майданчиків, так і закритих залів.

Тенісний корт з покриттям ґрунт
Тенісний корт з покриттям ґрунт
Детальніше про тенісний корт з покриттям ґрунт
Переваги, недоліки та особливості використання
Плюси:
 • Вартість. Має найменшу вартість під час будівництва.
 • М'якість. Має найменше навантаження на опорто-руховий апарат гравця.
 • Швидкість. Найповільніший відскік м'яча, що дозволяє новачкам легко навчиться грі.
 • Комфорт. У спекотні дні, з урахуванням регулярного поливу, температура ігрової поверхні буде нижче на 20% в порівнянні з іншими матеріалами покриття.
Мінуси:
 • Утримання. Необхідний регулярний полив всього ігрового поля. Тенісит вимагає зрошення 2 рази в день.
 • Догляд. Ігрове поле після кожного тренування необхідно вирівнювати, в разі сильних погодних аномалій (шторм, вітряні бурі та ін.) - досипати тенісит, дану процедуру необхідно буде виконувати і після тривалого терміну експлуатації. Лінію розмітки очищати від пилу для кращого зорового контакту гравців під час тренування.
 • Чистота. Тенісит досить мазкий матеріал і після гри на ґрунтовому корті, форму, взуття, м'яч і сітку (якщо використовується біла ігрова, а не чорна професійна) доведеться очищати від пилу.

Тенісний корт з покриттям ґрунт - це професійний тип ігрового майданчика. Будівництво даного корту можливо як на вулиці (на відкритому майданчику, у дворі житлового кварталу, на дачі, в спортивно-оздоровчих установах), так і в приміщенні (в спортклубах, спортзалах навчальних закладів). 

Ґрунтовий корт відмінно підійде для тенісистів-початківців, які бажають освоїти навички гри, а також для професійних гравців. Підходить для будь-якого віку.

Будівництво корту з ґрунтовим покриттям має свій технологічний процес, дотримання якого гарантує якість робіт. Якщо поглянути на ґрунтовий тенісний корт в розрізі, як показано на зображенні, то він містить такі шари:

 • нижній шар, основа, складається з трьох шарів: щебеню великої фракції 20-40 мм, щебеню середньої фракції 5-20 мм і вирівнюючого шару, гранвідсіву, фракцією 0-6 мм.
 • геотекстиль - спеціальний шар з синтетичного волокна, який перешкоджає руйнуванню підстави ігрового майданчика
 • верхній шар - це тенісит, керамічна цегла дрібного помелу

Уже після закінчення всіх будівельних робіт на тенісний корт встановлюється пластикова розмітка, що розмежовує ігрове поле на зони, тенісні стійки і сітка.

Тенісний корт з покриттям ґрунт
Обладнання

Тенісний корт з ґрунтовим покриттям відноситься до професійних майданчиків. Для оснащення використовуються тенісні стійки і сітки, які відповідають міжнародним стандартам.

Додатковими елементами на ґрунтовий тенісний корт встановлюються кабінки для запасних гравців, стінка для одиночної гри, підпірки.

Тенісні ракетки підбираються індивідуально, відповідно до вікової категорії та рівня гравця. Ґрунтовий тенісний корт є повільний, щодо відскоку м'яча, для нього підбирається і відповідна ракетка.

Тенісні м'ячі - в залежності від типу гри.

Ознайомитися з каталогом тенісного устаткування можна на сторінках інтернет-магазину компанії "Спорт Світ" за посиланням: https://sportsvit.com.ua

Оснащення
Додаткове обладнання, яке можна встановити на ігровому майданчику закритого і відкритого типу.
Наші роботи

Фотогалерея робіт з побудованих спортивних майданчиків. У переліку представлені фото тенісних кортів з різноманітною конфігурацією та розташуванням, в закритих залах та на вуличних майданчиках.

Контакти

Адреса: м. Київ, вул. Бориса Гмирі 1/2, оф. 218а

Тел.:+38 050 358 15 60
Email: info@kort.com.ua