+38 050 358 15 60
info@kort.com.ua
 1. Головна

Трибуни та зони відпочинку

Компанія "Спорт Світ" займається проектуванням, розробкою і установкою глядацьких трибун та зон відпочинку на тенісних кортах в спортивних залах і на вуличних майданчиках. В комплекс робіт входить:

 • вивчення зони для установки, заміри та розробка оптимального варіанту для комфортного використання;
 • виробництво трибун і/ або зони відпочинку;
 • установка на об'єкті основного каркасу і сидінь трибун і/ або зони відпочинку;
 • установка "накриття" (козирка) від сонця і дощу (опціонально).

Трибуни

Трибуни можуть бути встановлені:

 • з одного боку поля, довгого або короткого;
 • симетрично один одному, по довгій або короткій стороні;
 • навколо поля, по довгій і короткій стороні.

Трибуни виготовляються з металевого профілю різного діаметру з застосуванням, якщо конструкцією передбачено, шарнірних з'єднань, коліс і інших додаткових елементів. Металеві складові трибун, незалежно від виду, покривають полімерно-порошковим покриття, що дозволяє використовувати конструкцію як на вулиці, так і в залі.

Вид, конфігурація трибун (входи-виходи, аварійний вихід, захисні бар'єри і поручні і т.д.), кількість рядів, місць, колірна гамма обговорюється індивідуально і залежить від типу майданчика, його призначення, розташування і наявності місця для установки.

Види трибун

На закритих і відкритих тенісних кортах, а також на універсальних майданчиках встановлюють такі види трибун або їх комбінації:

 • телескопічні (трансформовані);
 • збірно-розбірні;
 • мобільні;
 • капітальні;
 • стаціонарні.

Телескопічні або трансформовані трибуни встановлюють на спортивних майданчиках, де необхідно раціонально використовувати простір. Конструкції подібного роду встановлюються, як в універсальних спортивних залах, так і на професійних вуличних тенісних кортах. Трибуни мають простий механізм: нижні ряди сидінь "заїжджають" під верхній ряд, утворюючи вузьку стійку глибиною не більше 0.8 м. Рухаються трибуни за допомогою шарнірних з'єднань.

Збірно-розбірні трибуни встановлюють на спортивних майданчиках, де вони потрібні періодично. При необхідності, закріпивши болтові з'єднання - трибуна може бути встановлена ​​в зручному місці, в разі, коли необхідно звільнити ігровий простір - трибуни розбираються. Встановлюються збірно-розбірні трибуни на будь-якому типі майданчика, вулиця або зал. Конструкція трибуни дозволяє використовувати її не тільки на спортивних майданчиках, але й переміщати на концертні майданчики, в лекційні зали і т.д.

Мобільні трибуни - переносний (пересувний) тип, який представляє собою одно-, дво- або більш рядну конструкцію на колесах або без, яку без особливих зусиль можна перемістити з вуличного майданчика в зал або в будь-яку іншу локацію. Мобільні трибуни можна використовувати на універсальних спортивних майданчиках (ігровий простір розрахований від 1 до 6 видів спорту: теніс, міні-футбол, гандбол, баскетбол, волейбол і бадмінтон), танцювальних класах, лекційних залах, дитячих ігрових зонах і т.д.

Капітальні трибуни - вид глядацької зони, який зустрічається в спортивних залах або на стадіонах, орієнтованих на регулярне проведення змагань. Капітальні трибуни являють собою основу з бетону з суцільнозварним профілем на який кріпляться підставки, а після - сидіння.

Стаціонарні трибуни - найбільш часто зустрічаються конструкції в спортивних залах або вуличних стадіонах. Основа стаціонарних трибун - металевий каркас, що розподіляє навантаження конструкції і відвідувачів. Трибуна фіксується до підстави, запобігаючи переміщення конструкції під впливом фанатів чи інших зовнішніх факторів.

Сидіння і захисні бар'єри

Сидіння
На тенісних кортах і універсальних майданчиках на трибунах для організації посадкового місця використовують:

 • пластикові сидіння;
 • вологостійку ламіновану фанеру (трибуни типу лавка).

Пластикове стадіонне сидіння - індивідуальне посадочне місце, яке встановлюється на спеціально підготовлену дерев'яну, металеву або бетонну поверхню. Також використовується в якості посадкових місць в кабінках для відпочинку, дитячих каруселях, тренажерах і т.д.

Серед переваг варто відзначити: стійкість до температурних перепадів, впливу навколишнього середовища, займання, міцність і зносостійкість.

Кольори сидінь для стадіону: синій, блакитний, червоний, помаранчевий, жовтий, білий, зелений. Кольори можна комбінувати і встановлювати в будь-якій послідовності.

Трибуни типу лавка - закріплена до основи ламінована вологостійка фанера. Даний тип трибуни не має чітких кордонів посадкового місця і спинки. Серед переваг варто відзначити: стійкість до дії агресивного середовища, відсутність ковзання і твердість.

Захисні бар'єри

Спеціальна частина конструкції, яка виконує відразу кілька функцій:

 • розділяє ігрове поле і глядацьку зону (перший захисний бар'єр перед трибунами);
 • розділяє сектора і сходові прольоти;
 • служить для безпечного і комфортного переміщення фанатів і глядачів по трибунах і секторах (поручні);
 • служить бар'єром безпеки на верхньому ярусі, запобігаючи випадкове падіння з трибун.

Виготовляється з металевих труб різного діаметру і покривається полімерно-порошковим покриттям. Колірна гамма налічує десятки квітів.

Козирки для трибун

Частина конструкції призначена для захисту відвідувачів можуть від прямих променів сонця, дощу і т.д.
Каркас конструкції виготовляється з металевого профілю з урахуванням висоти і навантаження на нього. Як матеріал "накриття" використовується:

 • тентова тканина;
 • полікарбонатний пластик.

Зони відпочинку гравців

Спеціально сконструйована частина ігрового поля призначена для відновлення сил спортсменів, відпочинку, зміни інвентарю та зберігання невеликої кількості особистих речей (питної води, запасної форми, мобільного телефону і т.д.). Залежно від типу споруди, кабінка може бути обладнана столиком, гачками та колесами для пересування по ігровому простору.

Основна частина кабінки для запасних гравців, каркас, виготовляється з металевого профілю, стінки і козирок виготовляється з полікарбонатного пластику.

Для візуалізації трибун і зони відпочинку на тенісних кортах і універсальних майданчиках з різними варіантами розташування - скористайтеся Конфігуратом тенісних кортів. Конфігуратор - це спеціально розроблений сервіс для відображення спортивних об'єктів виходячи з побажань замовника. У разі виникнення питань або необхідності консультації фахівця - зв'яжіться з менеджером.