+38 050 358 15 60
info@kort.com.ua
 1. Головна

Тенісний корт з покриттям поліуретан

Поліуретанове покриття - одношарове безшовне синтетичне покриття для ігрових видів спорту. Тенісний корт з поліуретановим покриття є самим м'яким і безпечним для ігор. Поліуретановий тенісний корт ідеально підійде, як для новачків так і для професіоналів. Підходить як для вуличних майданчиків, так і закритих залів.

Тенісний корт з покриттям поліуретан
Тенісний корт з покриттям поліуретан
Детальніше про тенісний корт з покриттям поліуретан
Переваги, недоліки та особливості використання
Плюси:
 • Безшовність. Покриття заливається на ігровий майданчик і не має стикувальних швів, відповідно, в процесі експлуатації не почне розходитися по швах
 • Водонепроникність. Ігрове поле не пропускає вологу всередину покриття, виключаючи гниття підстави і подальшого руйнування.
 • Стійкість. Покриття не піддається впливу ультрафіолетових променів, не вигорає і не вицвітає через тривалий час.
 • Універсальність. Гумова крихта - універсальне покриття, яке можна використовувати практично для будь-якого виду спорту.
 • Безпека. З точки зору рівня безпеки, поліуретан, має дуже низький показник травматизму.
Мінуси:

Глобальних мінусів тенісний корт з поліуретановим покриттям не має, крім одного, але воно відноситься не до гравців, а до процесу побудови корту.

 • Спорудження. З технологічної точки зору укладання поліуретанового покриття вимагає відповідності безлічі зовнішніх факторів: температурний режим, рівень вологи, сонця і ін., які суттєво ускладнюють процес.

Тенісний корт з покриттям поліуретан (гумовою крихтою) - це тренувальний тип ігрового майданчика. Будівництво поліуретанового корту можливо як на вулиці (на відкритому майданчику, у дворі житлового кварталу, на дачі, в спортивно-оздоровчих установах), так і в приміщенні (в спортклубах, спортзалах навчальних закладів). 

Корт з гумової крихти відмінно підійде для тенісистів-початківців, які бажають освоїти навички гри, а також для професійних гравців. Підходить для будь-якого віку.

Тенісний корт з поліуретановим покриттям (гумова крихта) незважаючи на універсальність має технологічно складне укладання. Щоб спорудити ігрове поле з гумової крихти необхідний значний список матеріалів і укладання в такій послідовності:

 • нижній шар, основа, складається з трьох шарів: щебеню великої фракції 20-40 мм, щебеню середньої фракції 5-20 мм і вирівнюючого шару, гранвідсіву, фракцією 0-6 мм
 • поліетиленова плівка - спеціальний шар, який перешкоджає руйнуванню підстави ігрового майданчика
 • бетонна стяжка - для вирівнювання підстави
 • термошви - для запобігання потрапляння вологи в основу корту
 • поліуретан - фінальний шар

Після укладання поліуретану наноситься розмітка за допомогою фарби, встановлюється тенісне обладнання, стійки і сітки.

Тенісний корт з покриттям поліуретан
Обладнання

Тенісний корт з гумової крихти відноситься до тренувальних та ігрових майданчиків. Для оснащення використовуються професійні тенісні стійки і сітки, які відповідають міжнародним стандартам або тренувальні моделі.

Додатковими елементами на тенісний корт з поліуретановим покриттям встановлюються кабінки для запасних гравців, стінку для одиночної гри, підпірки.

Тенісні ракетки підбираються індивідуально, відповідно до вікової категорії та рівня гравця. Тенісний корт зі поліуретановим покриттям є найбезпечнішим і м'яким, щодо відскоку м'яча, для нього підбирається і відповідна ракетка.

Тенісні м'ячі - в залежності від типу гри.

Ознайомитися з каталогом тенісного устаткування можна на сторінках інтернет-магазину компанії "Спорт Світ" за посиланням: https://sportsvit.com.ua

Оснащення
Додаткове обладнання, яке можна встановити на ігровому майданчику закритого і відкритого типу.
Наші роботи

Фотогалерея робіт з побудованих спортивних майданчиків. У переліку представлені фото тенісних кортів з різноманітною конфігурацією та розташуванням, в закритих залах та на вуличних майданчиках.

Контакти

Адреса: м. Київ, вул. Бориса Гмирі 1/2, оф. 218а

Тел.:+38 050 358 15 60
Email: info@kort.com.ua