+38 050 358 15 60
info@kort.com.ua
  1. Головна

Огорожа

Огорожа тенісного корту і універсального майданчика здійснюється будівельно-монтажними бригадами компанії "Спорт Світ". До переліку робіт входить:

  • виготовлення огорожі і кріпильних елементів;
  • встановлення огорожі, хвірток;
  • встановлення додаткових кріпильних елементів для додаткового обладнання (у разі потреби).

Основне завдання огорожі - обмеження ігрового простору, захист людей і навколишнього середовища від травм і можливості завдати шкоди.

Види огорожі

Огорожа спортивних майданчиків ділиться на:

  • регламентовану
  • не регламентовану

Регламентована - це огорожа, яка встановлюється на тенісному корті згідно вимог Міжнародної федерації тенісу і відповідає зазначеним стандартам:

  • матеріал;
  • товщина;
  • розміщення;
  • покриття.

Не регламентована - огорожа, яка встановлюється на ігровому майданчику за бажанням і вимогами замовника. Діаметр, осередок і колірна гамма (для всіх видів огорожі) обирається замовником. На вибір пропонується відразу кілька варіантів:

Сітка "Рабиця" ПВХ - оцинкований і покритий полівінілхлоридом дріт, який утворює термічно оброблену сталеву конструкцію з осередком від 25 до 60 мм, діаметром від 2,5 до 4 мм. Висота конструкції від 1 до 4 м. Головна перевага - стійкість до різних погодних умов.

Секційна огорожа "Рубіж" - зварна конструкція з оцинкованого дроту з горизонтальними V-подібними ребра жорсткості, що пройшла цинкове фосфатування і покрита полімерно-порошковим покриттям. Головна перевага - наявність виступаючих штирів, висотою 30 мм, у верхній частині конструкції, що перешкоджає проникненню непроханий відвідувачів через огорожу.

Секційне огорожа "Кольчуга" - такий же тип огорожі, як і "Рубіж". Відмінна риса - посилена конструкція огорожі "Кольчуга".

Міські панелі "Бар'єр" - з точки зору технології виробництва - зменшений по висоті варіант огорожі "Рубіж". "Бар'єр" використовується для поділу зон, наприклад, глядацької трибуни від ігрового поля, або між ігровими зонами.

Сіткове полотно - захисний бар'єр, сплетений з ниток, який утворює сітку. Встановлюється тканинний паркан, в більшості випадків, в спортивних залах для збереження цілісності спортивного залу (стін, вікон, дверей), електричних приладів (освітлювального обладнання, табло, звукових систем) і відвідувачів.

Сіткове полотно можна використовувати і на вуличних майданчиках, проте, під впливом погодних умов (морози, дощі, сильний вітер, солоне повітря і т.д.) термін експлуатації знизиться. У холодну пору року встановлене на вулиці сіткове полотно рекомендується знімати і зберігати в сухому місці.

Колірна палітра: білий, жовтий, помаранчевий, червоний, блакитний, салатовий, зелений, фіолетовий, коричневий, чорний.
Розмір комірки: від 40х40 до 150х150 мм
Діаметр шнура: від 1.6 до 4.5 мм
Асортимент, кольори і ціни - в каталозі обладнання за посиланням: https://sportsvit.com.ua/zal/zasita

Комбінований - це поєднання сітки "Рабиця" та сіткового полотна. Висота всієї конструкції - не більше 6 м, співвідношення металевої частини до тканинної вибирається індивідуально, але в більшості 4 м -сетка "Рабиця" і 2 м сіткове полотно.

Особливості огорожі

Раціональне використання
Труби огорожі в більшості випадків використовують в якості короба для кабелів освітлення, живлення електроприводів обладнання та інших приладів. Таким чином кабелі не піддаються дії з боку мінливості погоди і вандалів, а також не псують естетичний вигляд.

Зручність використання
Всі представлені види огорожі спортивного ігрового майданчика передбачають установку хвіртки з замком і без нього.

Індивідуальні проекти
Універсальні тенісні корти (спортивно-ігрові майданчики) розташовані на обмеженій вуличній площі часто вимагають деяких коригувань відносно звичного (класичного) варіанту огорожі. Так спеціально для маленьких ігрових майданчиках на дачах, в приватних будинках і мініатюрних ігрових локаціях передбачений варіант огорожі з вбудованими мініфутбольними і гандбольними воротами, баскетбольними щитами з кріпленням до основи огорожі, стійки вбудовані в огорожу та інші варіанти. Детальніше можна дізнатися у менеджера.

Для візуалізації огорожі на тенісних кортах: металева сітка (об'єднаний параметр для всіх видів огорожі виготовлених з металу), сіткове полотно або комбінований варіант - скористайтеся Конфігуратом тенісних кортів. Конфігуратор - це спеціально розроблений сервіс для відображення спортивних об'єктів виходячи з побажань замовника. У разі виникнення питань - зв'яжіться з менеджером.