+38 050 358 15 60
info@kort.com.ua
 1. Головна

Тенісний корт з покриттям на твердій основі (акриловому водному складі) або Хард

Акрилове покриття - синтетичне тверде покриття, призначене для ігор професійних тенісистів. Покриття характеризується швидкістю відскоку м'яча і швидким темпом гри, регулюється кількістю пом'якшуючих шарів. Підходить як для вуличних майданчиків, так і закритих залів.

Тенісний корт з покриттям на твердій основі (акриловому водному складі) або Хард
Детальніше про тенісний корт з покриттям на твердій основі (акриловому водному складі) або Хард
Переваги, недоліки та особливості використання
Плюси:
 • Безшовність. Акрилове покриття заливається на ігровий майданчик шарами і не має стикувальних швів, відповідно, в процесі експлуатації не почне розходитися по швах.
 • Екологічність. В основі наливного покриття Хард знаходиться вода з додатковими елементами, що не містять шкідливих речовин.
 • Стійкість. Покриття на твердій основі не піддається впливу ультрафіолетових променів, не вигорає і не вицвітає через тривалий час.
 • Швидкість. Незалежно від кількості пом'якшуючих шарів, гра буде швидкою і прогнозованою щодо відскоку м'яча.
 • Водонепроникність. Ігрове поле не пропускає вологу всередину покриття, виключаючи гниття підстави і подальшого руйнування.
 • Зчіпка. Гравцям, які використовують спортивне взуття, не страшні ковзання по ігровій поверхні, за рахунок гарної зчіпки поверхні з підошвою.
 • Догляд. Акриловий корт простий в догляді і невибагливий. Для підготовки поля до гри після дощу необхідно прибрати залишки води, протерши поле спеціальним валиком для води.
Мінуси:
 • Жорсткість. Жорсткість покриття, велика швидкість відскоку м'яча виключає варіант занять для новачків. З цієї ж причини не підходить для аматорських ігор, мета яких - розслаблення.
 • Комфорт. Акрилове покриття має найбільше навантаження на опорно-руховий апарат спортсмена.
 • Травматизм. Твердість покриття - причина травм під час гри.
 • Температурна залежність. Покриття не розраховане на великі і різкі перепади температур. Подібний клімат істотно скорочує термін експлуатації.
 • Реконструкція. У зв'язку температурними коливаннями покриття тенісного корту з акриловим покриттям (Хард) необхідна буде реконструкція через 3-5 років. Вартість даної послуги досить висока.

Тенісний корт з покриттям Хард (також даний тип корту має й інші назви: на твердій основі, акриловому водному складі) - це професійний тип ігрового майданчика. На тенісному майданчику з твердою основою грають тільки професійні гравці, так як даний вид є найжорсткішим покриттям. Відповідно і будівництво даного корту відрізняється від інших видів.

Будівництво корту з покриттям Хард можливо як на вулиці (на відкритому майданчику, у дворі житлового кварталу, на дачі, в спортивних установах), так і в приміщенні (в спортклубах, спортзалах навчальних закладів). 

Корт з покриттям на водному складі підійде для професійних гравців, а от новачкам краще обрати інший тип покриття для освоєння навичок гри. 

Акриловий тенісний корт в розрізі складається з таких шарів:

 • нижній шар, основа, складається з трьох шарів: щебеню великої фракції 20-40 мм, щебеню середньої фракції 5-20 мм і вирівнюючого шару, гранвідсіву, фракцією 0-6 мм.
 • асфальт - необхідний для щільності, щоб залити шар покриття
 • ґрунтувальні шари - служать підкладкою для пом'якшувальних
 • пом'якшувальні шари. Залежно від необхідності м'якості ігрового поля встановлюється від 3 до 8
 • фарбувальний шар - верхній шар, до складу якого входить пігмент, який і буде основним кольором ігрового поля.

Уже після закінчення всіх будівельних робіт на тенісний корт нафарбовуються лінії розмітки, що розмежовує ігрове поле на зони, тенісні стійки і сітка.

Тенісний корт з покриттям на твердій основі (акриловому водному складі) або Хард
Обладнання

Тенісний корт з акриловим покриттям відноситься до професійних майданчиків. Для оснащення використовуються тенісні стійки і сітки відповідають міжнародним стандартам.
Додатковими елементами на тенісний корт Хард встановлюються кабінки для запасних гравців, стінка для одиночної гри, підпірки.

Тенісні ракетки підбираються індивідуально, відповідно до вікової категорії та рівня гравця. Акриловий тенісний корт є найшвидшим і жорстким, щодо відскоку м'яча, для нього підбирається і відповідна ракетка.

Тенісні м'ячі - в залежності від типу гри.

Ознайомитися з каталогом тенісного устаткування можна на сторінках інтернет-магазину компанії "Спорт Світ" за посиланням: https://sportsvit.com.ua

Оснащення
Додаткове обладнання, яке можна встановити на ігровому майданчику закритого і відкритого типу.
Наші роботи

Фотогалерея робіт з побудованих спортивних майданчиків. У переліку представлені фото тенісних кортів з різноманітною конфігурацією та розташуванням, в закритих залах та на вуличних майданчиках.

Контакти

Адреса: м. Київ, вул. Бориса Гмирі 1/2, оф. 218а

Тел.:+38 050 358 15 60
Email: info@kort.com.ua