+38 050 358 15 60
info@kort.com.ua
  • Проектуємо і будуємо

    Кращі корти для гри у великий теніс в Україні

    Проектуємо і будуємо

"Спорт Світ" - компанія, яка з 1993 року займається будівництвом спортивних об'єктів і виробництвом інвентарю. В арсеналі компанії є завод з виробництва металевих конструкцій, спецтехніка для спорудження спортивних та ігрових майданчиків. Все обладнання, вироблене на заводі компанії має сертифікати відповідності та висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

  • проектування, будівництво і оснащення тенісних кортів та інших спортивних майданчиків "під ключ";
  • розробка, виробництво і реалізація різного спортивного обладнання та металоконструкцій;
  • виготовлення та монтаж повітронаповнюваних конструкцій ("накриття" ігрових зон).
Конфігуратор тенісних кортів

Спроектуй свій особистий корт в конфігураторі і отримай візуальне уявлення майбутнього майданчика. Ви можете обрати необхідний тип покриття, основне ігрове обладнання (стійки, сітки), оснащення: освітлення, огорожу, трибуни, а також додаткові елементи для універсальної ігрової зони: баскетбольні стійки, мініфутбольні ворота, волейбольні та бадмінтонні стійки, розмітку, сітки та інше.

Наші роботи

Фотогалерея робіт з побудованих спортивних майданчиків. У переліку представлені фото тенісних кортів з різноманітною конфігурацією та розташуванням, в закритих залах та на вуличних майданчиках.

Які бувають тенісні корти?
Види тенісних кортів, будівництвом яких займається компанія "Спорт Світ", їх схожості, відмінності та особливості.

Акрилове покриття - синтетичне тверде покриття, призначене для ігор професійних тенісистів. Покриття характеризується швидкістю відскоку м'яча і швидким темпом гри, регулюється кількістю пом'якшуючих шарів. Підходить як для вуличних майданчиків, так і закритих залів.

Покриття штучна трава - синтетичний килим з ворсом однакової довжини для ігрових видів спорту. Тенісний корт з покриттям штучна трава є самим м'яким і повільним, щодо відскоку м'яча. Корт ідеально підійде, як для новачків так і для професіоналів. Підходить як для вуличних майданчиків, так і закритих залів.

Тенісний корт з ґрунтовим покриттям є найповільнішим щодо темпу гри, що дозволяє гравцям грати довгі партії. Особливість корту полягає ще і в високому відскоку м'яча. Ґрунтовий корт підходить, як для новачків так і для професіоналів. Підходить як для вуличних майданчиків, так і закритих залів.

Поліуретанове покриття - одношарове безшовне синтетичне покриття для ігрових видів спорту. Тенісний корт з поліуретановим покриття є самим м'яким і безпечним для ігор. Поліуретановий тенісний корт ідеально підійде, як для новачків так і для професіоналів. Підходить як для вуличних майданчиків, так і закритих залів.

Контакти

Адреса: м. Київ, вул. Бориса Гмирі 1/2, оф. 218а

Тел.:+38 050 358 15 60
Email: info@kort.com.ua