+38 050 358 15 60
info@kort.com.ua
 1. Головна

Тенісний корт з покриттям штучна трава

Покриття штучна трава - синтетичний килим з ворсом однакової довжини для ігрових видів спорту. Тенісний корт з покриттям штучна трава є самим м'яким і повільним, щодо відскоку м'яча. Корт ідеально підійде, як для новачків так і для професіоналів. Підходить як для вуличних майданчиків, так і закритих залів.

Тенісний корт з покриттям штучна трава
Тенісний корт з покриттям штучна трава
Детальніше про тенісний корт з покриттям штучна трава
Переваги, недоліки та особливості використання
Плюси:
 • М'якість. Тенісний корт зі штучною травою є одним з найбільш м'яких покриттів, знижує навантаження на опорно-руховий апарат.
 • Стійкість. Покриття не піддається впливу ультрафіолетових променів, не вигорає і не вицвітає через тривалий час.
 • Універсальність. Штучна трава - універсальне покриття, яке можна використовувати практично для будь-якого виду спорту.
 • Зчіпка. Крім гарної зчіпки поверхні з взуттям гравця, штучна трава дозволяє легко здійснювати різні повороти і легкі ковзання.
 • Зносостійкість. Дотримання рекомендацій по догляду - тенісний корт зі штучною травою буде служити довго, без дефектів поверхні і зниження якості ігрового поля.
 • Безпека. З точки зору рівня безпеки, штучна трава, має дуже низький показник травматизму.
Мінуси:
 • Шви. Штучна трава - це рулонне покриття і на ігровому полі будуть присутні стики. Правильна укладка і подальший догляд виключає можливість краю рулону перешкоджати грі.
 • Догляд. Для комфортної і частої експлуатації ігрового поля необхідно стежити за рівнем кварцового піску, особливо в зонах, які найбільше використовуються під час гри. Рекомендується досипати пісок мінімум 1 раз в сезон, при інтенсивному використанні - частіше.
 • Рослинність. Наявність піску і можливість комах проникати всередину покриття сприяє росту рослин. Комахи не приживаються через відсутність натуральних компонентів, які можна використовувати в якості їжі.

Тенісний корт з покриттям штучна трава - це тренувальний тип ігрового майданчика. Будівництво даного корту можливо як на вулиці, так і в приміщенні.

Тенісний корт з покриттям штучна трава не так давно увійшов в число покриттів на яких Міжнародна федерація тенісу дозволила проводити турніри і змагання. Для зведення тенісного корту з покриттям штучна трава використовують, незалежно від розміщення майданчика, на вулиці або в залі:

 • нижній шар, основа, складається з трьох шарів: щебеню великої фракції 20-40 мм, щебеню середньої фракції 5-20 мм і вирівнюючого шару, гранвідсіву, фракцією 0-6 мм
 • поліетиленова плівка - спеціальний шар, який перешкоджає руйнуванню підстави ігрового майданчика
 • бетонна стяжка - для вирівнювання підстави
 • термошви - для запобігання потрапляння вологи в основу корту
 • штучна трава - фінальний шар.

Після укладання штучної трави наноситься розмітка за допомогою фарби, встановлюється тенісне обладнання, стійки і сітки. Перед початком ігор поле засипається кварцовим піском.

Тенісний корт з покриттям штучна трава
Обладнання

Тенісний корт зі штучною травою відноситься до тренувальних та ігрових майданчиків. Для оснащення використовуються професійні тенісні стійки і сітки, які відповідають міжнародним стандартам, або тренувальні моделі.

Додатковими елементами на тенісний корт з штучним газоном встановлюються кабінки для запасних гравців, стінка для одиночної гри, підпірки.

Тенісні ракетки підбираються індивідуально, відповідно до вікової категорії та рівня гравця. Тенісний корт зі штучною травою є самим м'яким і повільним, щодо відскоку м'яча, для нього підбирається і відповідна ракетка.

Тенісні м'ячі - в залежності від типу гри.

Ознайомитися з каталогом тенісного устаткування можна на сторінках інтернет-магазину компанії "Спорт Світ" за посиланням: https://sportsvit.com.ua

Оснащення
Додаткове обладнання, яке можна встановити на ігровому майданчику закритого і відкритого типу.
Наші роботи

Фотогалерея робіт з побудованих спортивних майданчиків. У переліку представлені фото тенісних кортів з різноманітною конфігурацією та розташуванням, в закритих залах та на вуличних майданчиках.

Контакти

Адреса: м. Київ, вул. Бориса Гмирі 1/2, оф. 218а

Тел.:+38 050 358 15 60
Email: info@kort.com.ua